Nick
Май имам брат-близнак, няма как да съм видял себе си до павилиона със сандвичи. Сигурен съм, че бях аз!
epizod
Не сте забравили за концерта ни на 26-ти, нали? Ще има after-party. Забавлението е гарантирано!
MatchMag
Ако всичко върви по график, в петък, 12-и, списанието трябва да е по павилионите.
sandprince
Туй Chorme-a било готино браузърче. аз мислих че е глупост, ама доста добре са го направили. Скоро ще пусна ревю за него с впечатленията ми.
NetCutter
@X7r3M1s7a ако беше регнал такъв домейн, едва ли щеше да реализираш повече от 5-6 посетителя, освен тея дето веднъж са го нацелили и са го оставили в Bookmarks
hippers
Някво момиче в рейса ме хваща за ръката и ми изстрелва: "Здрасти, аз съм Вили. Приятно ми е. Имаш много поздрави от Васко от класа ти. Дълга история. Чао." ...
NetCutter
Дебиан...а някога имах добро мнение за това дистро! Баси шибанията са го направили!