fengi
@X7r3M1s7a ти чу ли изродите какво били правили заради олимпиадата ?
rhea
Движението в центъра е кошмар. Не са дооправили трамвайните линии на НДК и движението към бул. България е меко казано затруднено. Трафика стига до ст. В.Левски
blackmore
R.I.P. Вили Казасян... Нагледах се на лицемерие на поклонението днес... Боже, защо не умеем да ценим личностите си...?
stefcho
днеска от рано по живота. наядох се, сега да си тегля един бръснач, че съм малко нецивилизован и отлепям. хев а найс дей.
Sway
Оженихме Вили и Митко! =) Зачудих се дали ми е писано някога да бъда и аз толкова щастлива, сияеща булка..