stefcho
два дни мръвки и лежане. за жалост съм обратно в цивилизацията ..
GeorgeSG
Ае тука голям чат сте направили бре. Я се поспрете малко.
Mishef
..да са направили скорошен бекъп, че иначе ми заминаха 2 дена работа докато го доведа до старото състояние! Мамка му!!!
nickname778
@elle в женската фирма може и цяла година никой да не спомене, да си помислиш че са забравили и в най-неподходящия момент някоя ще си припомни.......
stylius
Днес майка ми се обажда да я прибера от клиниката, че й правили операция. Щях да откача от притеснение по пътя. А после се сърди, като не й казвам нищо.
Nick
Хмм има някакви промени по Analytics. Май са го направили по-бърз отпреди. Е, и малко е по-бъгав, но едва ли на някого му прави впечатление.
stylius
Баси провала, сватбата така и не се състоя. Но пък купона - нямаше такъв. Кога за последно сте правили групово нощно къпане?
fengi
обновили са facebook .. не ме кефи особено много .