stankoff
В момента се радвам на dA v6... пак са вкарали адските схеми и са го направили ОЩЕ по-добър
bubulinka
ако тикна още една вилица спагети в устата си ще се пръсна по шевовете....
webgravity
Признаха, че са се забавили с информацията за експлозиите с 40 мин, което е създало истерия у софиянци....
berserk
е ние пак си се размазахме, отдавна не бяхме правили такова парти в jim beam, по едно време музиката много напомняше на cacao beach, дали пък не е време за море
mila
Нямам търпение да стане 4, че да си ходя и после да стане към 8 та да тръгнем към малката китна виличка с лоза отпред:-)
joronedelchev
Емануела е направила уникална сесия за FHM при фотографката Вили. Но засега не може да се показват никакви снимки.