Търсене на постове: вили

Петър Илиев
pesho
Вили Казасян е починал :( Най-веселият дедец. Великан в българската музика.
Георги Матеев
georgimateev
R.I.P. Вили Казасян :(
Иво Станков
stankoff
В момента се радвам на dA v6... пак са вкарали адските схеми и са го направили ОЩЕ по-добър
Любомира Новачкова
bubulinka
ако тикна още една вилица спагети в устата си ще се пръсна по шевовете....
Роси
bloodymerry
ууунай-сетне съ върнах от село 5кофи с кайсии набрах 3от които изядох. Толкова съм щастлива отново в цивилизацията че си купих нови ръкавели :):):):)
Chris
webgravity
Признаха, че са се забавили с информацията за експлозиите с 40 мин, което е създало истерия у софиянци....
Snoopy
blacksnoopy
Колегите са си направили едно видео :)
svetlio
berserk
е ние пак си се размазахме, отдавна не бяхме правили такова парти в jim beam, по едно време музиката много напомняше на cacao beach, дали пък не е време за море
Георги Гърдев
GeorgeSG
@stefcho, или сме правили много фалове.... :D
mila
Нямам търпение да стане 4, че да си ходя и после да стане към 8 та да тръгнем към малката китна виличка с лоза отпред:-)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@blacksnoopy Не имаше предвид Whatpulse Програмката :) и @X7r3M1s7a нп :) радвам се че сме направили нещо подсещащо :) хахахахах а
Ruslan Trad
Sham
@stefcho знам :) от сайта ,където се шегуват с него,а наште са го преправили за Борисов :)
Silvy
@man0l Е да, ама ... май решихме да почиваме в Брацигово в една виличка ;)
Георги Неделчев
joronedelchev
Емануела е направила уникална сесия за FHM при фотографката Вили. Но засега не може да се показват никакви снимки.
Владимир Комаров
Hamaelleon
Сега е време за работа, "офи" работата :) Днес са ми оставили задачка да оправят некъф експортващ в CSV формат скрипт.. то е пълно с какви ли не готови решения
http://www.webmasterworld.com/php/3342736.htm
Страница: 66 67 68 69 70

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата