escapeboy
от blogtree.info хубаво са си превели системката, ама да го бяха направили да може да се чете поне... "Въведете � .... "
bufu
Абе един нормален курорт, където се строи с мярка , само в характерния стил, и естествено всички вили и хотели по правило са бели
hippers
Малко се успах и пропуснах училището. Сега бях до докторката да си взема бележка. А след малко тръгвам към сервиза да си взема телефона... ако са го оправили.
rhea
Излязоха ми датите на изпитите. Оставили са най-тежкия за накрая. Гадно, тогава вече нямам нерви въобще. Поне има около 3-4 дни между изпитите.
pesho
От настинката гласа ми наподобява стъргане с вилица по ръждясала ламарина. Цял ден гъча всевъзможни ментови бонбони, поолеква ми за 5 минути и после пак...
NetCutter
Вили вуцов...тоя абсолютен кретен! Дано греша....ама следващите 2+1 години не очаквам успехи от левски!
lyust
Хаха. Вили Вуцов станал треньор на Левски. Ще пада смях.
Bulgarism
Най-накрая в цивилизацията ... прибрах се ... правя си едно фрапе , хвърлям си един душ и сядам на пс то .
rhea
Чакам приятеля ми да донесе сандвичи за обяд. Нарязала съм салатата и съм сложила чашки и вилички. Каква съм домакиня само.