GeorgeSG
@X7r3M1s7a, да, готино са го направили. Ма за това пък филма поне на мен ми беше много тъп...
pesho
Не знам Gmail какво са правили но след последния им тунинг Firefox-а ми крашва на всеки втори клик. Пощата ли да сменям или браузера ?
pesho
аа, тия twitter как ми крадaт идеите не е истина, гадове такива !!!.. ма ние сме си виновни, да бяхме го направили още като ми хрумна, щеше да си е наша идеята!