Търсене на постове: вили

---------
NetCutter
@n3mo, вярно е здрав спора. И още няма обиди, нападки и прочие...от кога сме станали толкова цивилизовани? Браво браво...напредваме :D
---------
NetCutter
@bnenova, мерси много. Тея дето ме навиха са направили маршрут. Биволско мляко, дегустация, мекици ихаа... мерси. Ще им пиля да се отбиваме в тея места :D
NED
Bulgarism
Днес за пореден път плюя на правната ни система. Придявили някакви неправдиви искове ... и то защо ,защото ищецът е полицай.Смешко :D май, май ще го изритват .
Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a, да, готино са го направили. Ма за това пък филма поне на мен ми беше много тъп...
velial
Ауууууууууу вия от удоволствие в Burning(сървъра,в който преди играх и играя,отново,от вчера) са направили българска гилдия аууууу наа тъпи италянци мухаха :)
Никола Павлов
Nick
@Manuel, приятно ви излизане, ние утре сме на печено агне извън цивилизацията ;)
Goldy
хаха супер забавни клипове са направили за реклама :D
http://www.microsoft.com/forefront/easyeasier/index.htm
Петър Илиев
pesho
Не знам Gmail какво са правили но след последния им тунинг Firefox-а ми крашва на всеки втори клик. Пощата ли да сменям или браузера ?
velial
Мокра...ахаха е как вали цял ден яко :) и днес както винаги нищо не сме правили в даскало хаха голямо затъпяване :D
Петър Илиев
pesho
аа, тия twitter как ми крадaт идеите не е истина, гадове такива !!!.. ма ние сме си виновни, да бяхме го направили още като ми хрумна, щеше да си е наша идеята!
Петьо
malak_irod
ejankulov не псуваи пишеш в цивилизован саит :D:D:D нали ти го пуснаха :D:D:D d4 rlzz :D
Петьо
malak_irod
ejankulov се пак пишеш в цивилизован саит що псуваш не се ядосваи :D:D:D
Никола Павлов
Nick
Ям сладолед с вилица..
Nikita
Nika_Nikita
Да ме прощавт хората направили сайта,ама явно е толкова елементарен,та чак не го разбирам!:))
stefcho
stefcho
@Nick, и на мен са ми го правили тоя номер. даже бяхме с пешо. на него дадоха билет, на мен не ..
Страница: 68 69 70 71 72

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата