Vall_Bs
търся авери които не са забравили и слушат DEEP PURPLE и RAINBOW.
bogo
Всъщност IDC за направили топ 10 на проблемите със сигурността и Томаш ги разглежда едно след друго
lyust
Бях се настроил да гледам холандско първенство, но се оказа, че полицаите там обявили стачка и мачовете са отложени. Жалко.
ivailovv
Сега се прибрах от виличка. Влизам едно душче и ще се разходя тук там.
SoundFlame
ся пък излезе, а като казах на хората да пускат катра фм че пускат парчето дето сме правили не... брех начи -цензура-