leonartis
След четиричасово приготовление Малвина е готова за днешното си good bye парти в ТВ Шумен. Вкусна снимка, нали?
leonartis
Ливанска салата в българо-полско изпълнение, с испански kous-kous на четири ръце за три усти. Табули - стана много вкусна, ще заключа рецептата в сейф. (Цъкни)
ZzZaPyr
гледам по БТВ "Хипнотизаторът". Не ме интересува реално ли е или не, супер забавно е да гледаш как някой яде лимон с горчица и твърди, че е вкусно ;D
kypidoncheto
Истинското момче има достойнство, самочувствие, но не е нагло! Той е силен, но е мил! Има свой стил, свой вкус! Готин е, но не е фуклю! Sexy е, но не е женкар!!
freya
Гледам имаш затруднение с името на вафличка с много карамел и вкусен шоколад