razloginfo
Как пропиляваме най-ценния дар на природата - водата
http://razloginfo.com/news.php?extend.3139
disappointed
Стигам до извода, че ако реша да прикрия някой дефект на стената с моя картина, ще се върна и остана на положението с дефекта.
blacksnoopy
"Абе заеби Чък Норис, Спондж Боб прави скара под водата!!"
miro91
"Чък Норис може да цака на без коз" Е тва е толкова яко колкото "Чък Норис може да пие вода от чешмата на ЕКС" хахаха
coolpuppy
Циганска работа.. "вашето статус?"
r0niTo
Те се скитаха в полето, винаги двама, винаги, две усмихнати хлапета, цели в прах и драскотини.. После търсеха реката, винаги двама, винаги и се пръскаха с вода.
Chocolate
Ся пък ми пише на испански и аз не знам какво да й кажа о.о
чужбина...в БГ е най-вероятно да доплащаш,а не да ти върнат :
Mar 05 2011, 15:07 през mobi