kimmie
за всяко горене е нужно малко вода...ако от дизела се отстрани всичката вода,която съдържа,той просто НЯМА да гори...
coolpuppy
Та стигнахме и до извода, че жестоките неща са.. фактите. P.S.: Цитата мисля, че е от песен.@Anellya
SkyLand
Всичко върви по вода. Ама всичко. Дано продължава така.
cloxy
Соларни панели и системи за отопление на вода
http://www.axeny.com/solarna-energiya/
nacholibre
докато аз и ти си седим на топло и чакаме новата година, на другия край на света хора нямат храна и вода, колко години ни трябват още?