aviatrix
ля ля ля ... юсернейма не трябва ли да отстрани картинката ?
svetoslav
Преди малко си писах с човека който прави превода на phpBB за България. Превод за 3.0.8 имало, но по незнайни причини още не бил одобрен о.О
jenskisviat
Женски свят • Виж темата - Водата понякога е най-доброто лекарство
http://jenskisviat.com/viewtopic.php?f=350&t=4986
CECOOO
Водата е толкова хубаво нещо..
Jordanova
Този човек се казва Стефан Воденичаров, член-кореспондент на БАН от комунистическата номенклатура. Той е водач на групата, която щe работи върху Закона за БАН.
CECOOO
Бахти к*ра де*ба... ще пусна бойлера в 5, че да има вода сега.. ама няма няма и грам.. кой точи толкова му серя
mitternacht
Минерална вода с вкус на шипки
Anellya
Дали е хубаво да се целуваш под вода? (изключвайки реалната възможност а се удавиш)
оо, онова, дето е half-naked и вода минава по тялото му? мм.
Feb 05 2011, 14:39Аааахаа. *поглед-тип-габриела*
Feb 05 2011, 14:42