Търсене на постове: вода

Георги Динков
gogata2427
водата е отвратителна.
lovaash
Уикенд: Urbi et Orbi, Коледа на лед, под вода, и на плажа
http://www.youtube.com/user/ntdbulgarian#p/u/0/PguxBfGEMgk
CupCake^
RadialEx
влюбена съм в новия си ирландски роман...само остава да измисля и...всичко останало без увода... :D
Петьо Пенев
_PKP_
@aleksoft до завода, за личната карта,да си взема клвиатура, да купя подарак за рожден ден.
zabavno7
Две костенурки в пустинята. Водата е на привършване. Едната казала: - http://bit.ly/i8O0lD
Алекс
alex95
@bgdn гадно, явно 3GS :) мерси. Стигнах до извода че друг свестен телефон няма.
mudisoft
един път няма да си прочета мейла и ще пропусна да разбера че точно при нас няма да има вода цял ден :/
laskas
рецепция,преводачка,детегледачка,продавач-консултант Жена Средно сп... http://bit.ly/dSCBp9
Цончев
tsonchev
вече имам вода, но е с приятен кафяв цвят, независимо колко много я източвам
Йоана Николова
ladyjoana
е тва е.. точно сега ли намериха да спрат водата без предупреждение.. Обичам Търново... мда...
Георги Динков
gogata2427
и дано цял ден ми е по вода,както цялото кафе покилима.нхн. - а данонн.
lovaash
Уикенд: +Дискриминация, Екокъщи, Рисунки по вода...
http://www.youtube.com/user/ntdbulgarian#p/u/0/nlrND-tQes8
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Трябва да излизам, а няма вода. Много забавно :( Пффф имам страшен късмет ! :)
rups
О боже, Гражданска защита не могли да спасят семейство от водата, но дошли някакви rafting-джии с лодка и спасили хората, докато Г.З. гледали отстрани! :О
-=*****=-
mitternacht
@t0m3kk утрепеш преводача. Началото е малко лигаво, но нататък е добре почти без забележки :)
Страница: 33 34 35 36 37

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата