_PKP_
@aleksoft до завода, за личната карта,да си взема клвиатура, да купя подарак за рожден ден.
mudisoft
един път няма да си прочета мейла и ще пропусна да разбера че точно при нас няма да има вода цял ден :/
tsonchev
вече имам вода, но е с приятен кафяв цвят, независимо колко много я източвам
ladyjoana
е тва е.. точно сега ли намериха да спрат водата без предупреждение.. Обичам Търново... мда...
gogata2427
и дано цял ден ми е по вода,както цялото кафе покилима.нхн. - а данонн.
rups
О боже, Гражданска защита не могли да спасят семейство от водата, но дошли някакви rafting-джии с лодка и спасили хората, докато Г.З. гледали отстрани! :О