FromTheInside
Ако имам ток, то няма да имам вода..ако имам вода, няма да има ток..и то винаги, когато най-много имам нужда да се от пусна под душа |-(
notexist
направих си увода на урока. който всъщност не би трябвало да преподавам :о ааааа ха ха ха. не е смешно.
aftercollabz
като гледам какъв дъжд се изсипва навънка ми е трудно да повярвам на тея дето викат, че водата на планетата щяла да свърши..
Millita
и в един момент всичко онова, което не осъзнавах, че става тези дни ще ми се излее като кофа с вряла вода на гръдния кош ... soo sweet ^_^
Jordanova
Танци под водата - подводна рапсодия с много приятен музикален фон, пиано.