t0m3kk
А снощи ракията и водката се бяха превърнали във вода... Толкова яко се намачках, че не помня как съм се прибрал, как съм ял снощи и защо 1-ния тел не ми работи
mitternacht
Каквото ще да става, махни дрехите и нека се изпием, защото ти ще потечеш в ръцете ми, като чиста изворна вода...
m0tion
Стигам до извода че човек колкото и да дава всичко от себе си, винаги бива разбран погрешно....
yacobaco
Пак ми спряха водата. Тия прекаляват.
sown
Чудото е не да летиш във въздуха или да ходиш по водата, а да стъпваш на земята!
sickornot
какво мъчение беше днес!!! 8 часа в една гореща стая със 100 човека (кой от кой по-тъпи) и без възможност да си купиш дори вода ;/////// Утре пак същото ;/.