Търсене на постове: вода

nacholibre
@gogata2427 леле, човек, с вода тия овесени ядки не се ядат просто, нямат вкус..
Георги Динков
gogata2427
е то за т'ва не става,шот слагаш лактоза :D кат' са за 2-2,30мин. водата почти се изпарява,а овеса набъбва @nacholibre
nacholibre
@gogata2427 аа с вода, не ти ли е гадно, аз мляко слагам?
Георги Динков
gogata2427
е как бе? Мушиш 100-150гр.,слагаш вода и бум в микровълновата за 2 минути @nacholibre
as8971
резервоари за вода и пречиствателни станции prechistvatelni.com
Nikolai Djemerenov
1282412813571036.jpg nikdjem
Ето какво се получава ако се изгубиш в … превода. 
Наси
nveselinov
:D Точно да намаля музиката, и кихнах и си мръднах ръката и увеличих музиката(баса) и се разлея вода на паркета.... :D :D :D сега ще го изчиста и излизаме. :)
as8971
Пречиствателни станции, септични ями, резервоари за вода, каломаслоуловител prechistvatelni.com
http://prechistvatelni.com/
Георги Динков
gogata2427
Аууу,едни братовчеди са минали да ми оставят подарък за идващия ден-ден!Тоалетна вода на Ла Коста и портфейл с пари вътре.. :D
Георги Динков
gogata2427
Оххх,да взема да хапна нещо,че тая дупка ме скапа,егати водата,егати слънцето..
Георги Динков
gogata2427
Ей ся,ей ся..Да си довърша шейкa и ше взема да направя едно кросче с колелото до дупката,че да отчетем някаква дейност,а и да видя водата дали става за къпанак!
Маруш "Луци" Денчев
antubis
След като направих наскоро стрес тест на А-Data USB дали пропуска вода (не пропуска), когато го прах .... сега правя и на модема си. Да видим ... (Да се е*а)
Иван Савков
sandprince
@Georgieff мани, мани..изпих повече вода отколкото изпивам за цяла седмица....ааа студения душ просто така ме свести по едно време, добре че беше той :D
Georgieff
Вода, вода и пак вода :) И хладно, и на тъмно :P @sandprince
Georgieff
Ммм...ще ми се да изкрещя от някоя висока скала над море колкото мога и да скоча във водата :)
Страница: 38 39 40 41 42

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата