Търсене на постове: вода

Millita
Millita
@bgdn бял ip4 би било като бонус ... за по-дълготраен брак :д все пак и за развода си имам планове :Д .. лесна, леснааа .. зависи от гледната точка :Д
Мартин Маринов
podmatrix
@aleksoft @_PKP_ всъщност няма нищо общо с вода,просто shineве :) Но @_PKP_ като каза и май си прилича и то бая.Ще го измислим :) Много е празно без тях,инъче
Наси
nveselinov
@bgdn Както и да е въпроса е че "неработеше", това е достатачно. ;) И по важното е че, вече всичко е като по-вода! :) Другото е минало. ;)
Георги Динков
gogata2427
Вода,вода,вода и пак вода = егати режима!
Наси
nveselinov
За сега върви, като по-вода. :)
bekyarov
Всъщност, ще пия вода първо, че съм прежаднял нещо ;D
fransk Cognac
viktorkoichew
Да ми се развали мишката точно когато умирам да играя R.U.S.E.. ужс. И няма топла вода втори ден.. супер просто.
PROweb
proweb
@semprom Да с преводача е така, ама той не превежда технически английски :D
Преслав Панайотов
pisio
@MvPvg Justin Beaber ще дойде на турне в Бг и тук ще умре. ЩЕ бъде смъртоносно ранен от бутилка мин. Вода " Горня Баня".....
-=*****=-
mitternacht
Имам пра-дядо фашист, друг- въздържател и трети-фотограф.Кръвта вода не става! :)
hestia
http://otslabvane.us/%D0%BE%D1%82%D1%81%D0%BB...B4%D0%B0/- Водата и отслабването -любопитно!
Георги Динков
gogata2427
Показвайте си вие рейтингите,той Бойча войвода чете.. :D
Иван Савков
sandprince
@E-uroci пий студена вода и нема се тревожиш. напълно нормално е това. явно сайта ти не е защитен и може лесно да се свали и копира
Георги Динков
gogata2427
@nacholibre ако не изчезне водата значи сме сложили излишък,след това с някакво сладко отгоре и така,стават супер
Георги Динков
gogata2427
на ел.везна,100-150гр.овес+вода,слагам вода умерено,не много воднисто,но да има,в микровълновата за 2 минути,те се подуват и водата изчезва @nacholibre
Страница: 37 38 39 40 41

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата