gogata2427
Мислите си,че морето е хладно ли?Да бе да!30-31 градуса е водата,тая година е само за планина!..
svetoslav
Хубаво, че желанието от песента на доктора и попа не се е сбъднало, защото до сега всички щяха да са алкохолици и днес щяха да умрат - НЯМА ВОДА :@
lovaash
Създадоха материал, на основата на вода, който може да замени пластмасата
http://www.epochtimes-bg.com/2010-02/2010-06-21_02.html