stankoff
В късните новини или утре очаквайте 'Варна под вода'
spaceman90
няма такава буря. В Айтос една Корсичка беше наполовина под вода...
svetoslav
Интересно превода на WordPress 3 от няколко седмици е готов, но все още не е пуснат за сваляне
t0m3kk
Тая вечер ня'а пия ник'фи кафета и такива лигави питиета... тая вечер ще се пие водка! и ще прекаля, та утре на плажа като се топна във водата да е кат' в олио!
kimmie
любовта идва тогава,когато всяко действие на човекът до теб има значение...било то дали пие вода,дали си мие зъбите,или спи...
sandprince
ох...пак няма студена вода в хладилника...колко пъти казвам да ми слага майка, да става ледена, ама ...ако не си свърша раотата сам няма кой..
alex95
И всичко го озвучава един човек. Едит идиот. Даже на national geographic превода е по-смислен. Пък там има и избор, има и англииски на цифровата. Тука найн
gogata2427
Един съвет от мен : Не оставяйте все още неизветряла дъвка във вода,която ще пиете!Вътре има толкова Е-та,че ще ви заболи стомашния тракт!