Търсене на постове: вода

Иво Станков
stankoff
В късните новини или утре очаквайте 'Варна под вода'
____♂
spaceman90
няма такава буря. В Айтос една Корсичка беше наполовина под вода...
Юлиян
yuliyan
@svetoslav, превода е готов, но явно има доста за редакция, защото гледам, че връщат преведени низове за преработка
Светослав Стоянов
svetoslav
Интересно превода на WordPress 3 от няколко седмици е готов, но все още не е пуснат за сваляне
Георги Цветанов
t0m3kk
Тая вечер ня'а пия ник'фи кафета и такива лигави питиета... тая вечер ще се пие водка! и ще прекаля, та утре на плажа като се топна във водата да е кат' в олио!
Мария
kimmie
любовта идва тогава,когато всяко действие на човекът до теб има значение...било то дали пие вода,дали си мие зъбите,или спи...
Иван Савков
sandprince
ох...пак няма студена вода в хладилника...колко пъти казвам да ми слага майка, да става ледена, ама ...ако не си свърша раотата сам няма кой..
Георги Динков
gogata2427
Ммм,отлично!'Сичко върви като по вода!Не съм и сменял бозичката,само я поразклатих малко! ;)
Радослав
Soul4o
Ей, големи сте интернет нинджи. Защо не пиете по една вода и не се успокоите :)
Иво Станков
stankoff
@rups ROFLMAO - това е един от най-смешните сериали, но трябва да се гледа на английски... превода разваля доста от смешките
Алекс
alex95
И всичко го озвучава един човек. Едит идиот. Даже на national geographic превода е по-смислен. Пък там има и избор, има и англииски на цифровата. Тука найн
Съни
FromTheInside
@spaceman90 вода :D
lovaash
89% от питейната вода прекалено мръсна
http://ntdbulgarian.blip.tv/file/3782872/
Георги Динков
gogata2427
Един съвет от мен : Не оставяйте все още неизветряла дъвка във вода,която ще пиете!Вътре има толкова Е-та,че ще ви заболи стомашния тракт!
Страница: 40 41 42 43 44

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата