SaTaSi
Голям парцал съм днес, въобще не се наспах. Ще си ходя с такси до работа :Д
tedo92
новият албум на Hurts си заслужава отвсякъде.
dandelion
Получих за служебна кола Тойота Секоя и сега колегите по цял ден ме бъзикат и говорят за това. Ако някой ми даде идея как трябва да реагирам that will be great.
http://en.m.wikipedia.org/wiki/Toyota_Sequoia
spaceman90
Default browser-а на андроида голяма харабия
eMkyyy
Мързела е голямо нещо и големи идеи дава...
joronedelchev
Голяма група са "Гарбидж"
_e7
Коя фирма е най-големия продавач на лаптопи в страната?