ZzZaPyr
Да препоръчате евтина видео карта втора ръка, която не е абсолютно осакатена, щото се случиха много неприятни неща с текущата...
Ducky
Снощи си направих тези обички от патешко перо. (: На светлина добива сини и зелени отенъци, голяма красота е! Да ги продам ли или да си ги запазя? (:
t1sh087
Питали ли сте се някога какво на практика представлява една душ пита? Защо голяма част от хората предпочитат да монтират душ пита в обзавеждането за баня, но н
http://www.unitrade-bg.com/bg/blogzabania/398/%D0%97%D0%B0%D1%89%D0%B...82_1
belushka20
Карането на колелото беше завършено с един триумфално красив залез!!!
Bobdweller
Това е възможно най-епичната реклама, която някога съм гледал! О_О Знаейки и историята зад нея, въздействието й беще още по-голямо! Трябва да направят GOW филм!
alb
Всекидневната - мястото, където прекарваме голяма част от времето си
http://www.interiorendizain.com/2013/01/blog-post.html
blacksnoopy
Откакто ъпдейтнах до новия Скайп всеки ден получавам различни eррори
belushka20
Too much Свети Валентин навсякъде.. :X
belushka20
Im some guy's crush and I'm friendzoning him...... im a terrible person.
Виж тук - goo.gl/ZJUCi Не го познавам, но преди време видях, че продаваше г/д изгодно. А мога ли да попитам какво се е случило
Feb 10 2013, 03:59Кутията е отворена на бюрото.. И аз сладко сладко си попийвах количка от бутилка... и нещо се случи... If you know what I mean
Feb 10 2013, 04:04Кажи захранването какво е.
Feb 10 2013, 04:26450W китайче
Feb 10 2013, 04:27От китайче до китайче има разлика, та ако му имаш доверия търси 9800(GTX+) за 80-90 лв., голям ъпгрейд е спрямо 8600 и 775 процесорите я хранят достатъчно
Feb 10 2013, 05:30