mitternacht
Да благодарим за издръжливите батерии на лаптопите!
silenceworld
Здравейте, след голямо търсене намерих сайта с най много различни категории с пожелания за Коледа и нова година
http://pojelaniq-bg.net/pojelaniq-za-koleda-i-nova-godina.html
viktorkoichew
Много е голям Керанов, ако някой го познава, да ме запознае!
mitternacht
хм, имаше едно техно, навремето, ставаше въпрос... някаква арена и се биеха, някви роботи имаше, май една мацка ги биеше, (тая арена беше голяма като стадион)хм
pacopetkov
Ако видите падаща звезда, по-голяма от луната , няма смисъл да си пожелавате нещо
mitternacht
Статия- "Без гадже по празниците" Вярвате или не, много двойки завиждат на тези, които нямат половинка и деца точно в тези дни от годината.
Хаххаха! 45лв за това, ти си в шок
Dec 27 2012, 01:12