joronedelchev
Lumia 920 няма да се появи официално тук преди март - явно Nokia не смогва да произвежда достатъчно. Затова - здравей Note 2, а WP8 засега го слагам на трупчета
Snooby
Тъкмо си мислех, че тая вечер ще е яка и бивашата ми се обади. Fuck this shit. Традицията не изневери и този път 8-ми винаги е преебан.
aviatrix
Кой е на-странният сън който сте имали ? о.О
joronedelchev
"На Рим с любов" - новия филм на Уди Алън. Гледайте го, голямо забавление, а и поучителен за доста неща.
viktorkoichew
В София вали град !!!!!!!! хахаха
mudisoft
Secure Download Manager-a на MS искам да го блъсне особено голям и дълъг ТИР :/
Ourz
Абе има ли колони 7.1 за компютър? :?
notexist
Имам голям проблем. Спи ми се. Ама ако заспя сега, ще се събудя след два часа и цяла нощ ще съм бууубубухал... Ако пък не си легна, не знам кво ще стане ;д
Ducky
някой ще ходи ли на Tankard на 8ми декември?
Много голям и пластмасов
Dec 11 2012, 03:17защо ти е да се появи официално ? взимай го без договори , ще ти излезе по евтино
Dec 11 2012, 12:19Ами не съм го видял без договор, а и сигурно няма гаранционно обслужване, не обичам да рискувам.
Dec 12 2012, 00:35http://brosbg.com/Nokia-Lumia-920-gsm-1273
Dec 12 2012, 22:25Не бих рискувал
Dec 12 2012, 23:45