Търсене на постове: голям

Жорж Ганчев
iVoka
Ей, това Call of Duty: Black Ops II е голяма работа. Интересна история, геймплей и ending credits. :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
един комар ме гледа страшно. SAVE MEH!
M.K.
patica_s_oriz.png engise
@Verzhinia е голяма патица заспала :D Ще я убия!
Георги Неделчев
joronedelchev
Златан извърши ритуално убийство на Англия, макар и само в приятелски мач. Не ми е симпатичен, но е голяма работа.
nemesys
Няма по-отекчаващо място от жп гара София.
Надя
samotnata
..царица ма голямо легло - престиж или самота?
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
Понякога отдавам голямо значение на нещата..и давам повече от себе си,докато някои други ... си казват " е,имам по-важна работа.." :)
Боян
specter
Отлагах, отлагах ... днес отидох на зъболекър и излезе, че трябва да ми вадят мъдреца, понеже е на криво и е повредил и съседния зъб ...
Георги Неделчев
joronedelchev
Добре, на Германос/Глобул не им ли е малко неудобно да рекламират предпоследен модел телефон (SGII), за 20 и колко лева на месец?
майка ти
disappointed
Не, по дяволите, не се бориш за някого, когато му пишеш два пъти в скайп. Бориш се за някого, когато отиваш пред шибаната му врата и чакаш, докато не се отвори.
bekyarov
някой може ли да ми препоръча добър телефон до 500-550лв, засега съм се спрял на Nexus S заради възможността за ъпдейт към по скорошни версии на Андроид
Боби
Bobdweller
Днес беше много приятен ден: успах се, забравих си слушалките в нас, ходих на работа с такси (олеквайки с 10лв) и въпреки всичко все пак закъснях. Fun. :)
Fluxy
3OBVI.png belushka20
I don't always post boobs but when I do...
Fluxy
belushka20
Въпрос на деня : Какво очаквате от утрешният ден?
M.K.
engise
Мама им да еба на тия нещастици... Сега като стане зимата -20 градуса нека видим какво ще стане с 50-60% от заведенията...
http://btvnews.bg/video/tazi-sutrin/da-se-razreshi-li-pusheneto-v-zav...html
Страница: 31 32 33 34 35

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата