eddy
Някой да знае оптика в Пловдив, в която продават хубави рамки за очила, но на по-достъпни цени, че с това се харесах многоо, ама солено, не съм се решила...
mitternacht
ба, мнозина юзъри буквално сме пораснали и помъдрели в тоя сайт
dandelion
Понеже съм безработна довечера заминавам на ваканция за Кения и Танзания (вкл. Серенгети, Занзибар, и Нгоронгоро)
tedo92
in other news: честит ден на космонавта и нов сезон на GoT.
t0m3kk
Няма оттърване... firefox-a прави crash след crash, тествах целият хардуер - няма проблем, а кат' е в safe mode работи на пушка... А имам само 3 add-on-a...
tsonchev
Прекратявам покупки от Комелсофт. Ужасно обслужване и поведение с клиенти...
coolpuppy
До днес можех да се похваля, че не бях хапана от куче. Е, днес и това се случи и то Хела.. Нали знаете как се къса дреха като я закачиш някъде? △ Храсссс.
bgdn
Квантов анализатор - Биоскенер 3то поколение на български! МОДЕЛ 2015 Г С ВГРАДЕН СОФТУЕР НА БЪЛГАРСКИ
http://obiavi.data.bg/single/529816/квантов-анализатор-биоскенер-3то-...и-ез
tedo92
There are no two words in the English language more harmful than "good job".—Whiplash беше бая добър, май ще хвърля око и на някои други от спечелилите Оскари
Мислят да го вкарат задължително, и всички майки и форуми като бгмама се разцепиха на два полюса и се обвиняват един други колко са тъпи другите
May 10 2015, 22:29апфффф.... Аз пък съм останал с впечатлението, че не е по избор. Най-малкото, тия които са за бебенцата, а и после по набори.
May 10 2015, 23:41"апфффф"-то е за протеста
May 10 2015, 23:41апф
May 11 2015, 13:27задължително е в момента май
May 11 2015, 17:25