tsonchev
Какви времена станаха - човек убива човек - може да му се даде втори шанс. Човек убива куче - Публична бавна и мъчителна смърт, без право на обжалване.
aviatrix
Always outnumbered, never outgunned.
dilana
Хайде и аз да сложа тази, която чета в момента - Херман Хесе — Степния вълк.
tsonchev
Сглобих на бързо, едно мотивиращо видео от няколко други, и доста се мотивирах да карам този уикенд, въпреки че го дават проливен дъжд.
hurmaqny
Да се разправяш още от сутринта с тъпи индийци, които не могат нито да четат, нито да пишат, но все пак са решили да ти се карат.
_e7
Кои песни пускате, когато правите секс?
Хаха, реално не се считам за някакъв екстремен природозащитник или любимител на животните, но смятам, че ги оценявам достатъчно просто.Всеки трябва малко или мн
Feb 22 2015, 21:23"Еми, сори, братле, ама животните са повече хора от нас, така че... В интерес на истината не мисля, че човек убил друг човек заслужава втори шанс също." != "не се считам за някакъв екстремен природозащитник или любимител на животните"
Feb 22 2015, 22:02Добре де, падам си леко мизантроп, сори. Това не означава че ненавиждам изкуството и всичките ни други позитиви като създания.
Feb 22 2015, 22:08Но от това което съм виждал, животните определено ми се струват по-добри от нас.
Feb 22 2015, 22:08Мисля, че една нация, държава, общество трябва да обръща повече внимание на изкуството, когато вече няма други по-важни проблеми.
Feb 22 2015, 22:13