nemesys
не разбирам манията на всички по ГОТ - реших все пак да дам шанс на последния сезон ми .. не
notexist
Кво прайм, кво прайм. Днес ми беше първото извънредно писане до късно, прибирам се преди 12. Значи не е чак толкова до късно.
eMkyyy
Интересно как хората като свикнат ти да ги търсиш първи и не се сещат за теб защото очакват ,че ти ще си първи.Е това приключва сега...
coolpuppy
Кой продава телефон от тук? Загубих си вчера и другия. :/
eMkyyy
Поръвам онлайн предмет в България и го плащам.На другия ден звънят на телефона в БГ който съм дал , казват ,че нямат предмета и не ми връщат парите хах тъжно.
eMkyyy
Fast and Furious 7 ...много силен край! Хареса ми !
tsonchev
Новата мода е да се тагнеш във фейсбук като оцелял в Непал
coolpuppy
Ако не получаваш това, което ти се иска, то не си го заслужил.
Отиди ти
Jun 22 2015, 23:27Направо ще отида. Имам много други ангажименти
пък и не се смятам за геймърка
или моделка 
Jun 23 2015, 15:09