Търсене на постове: други

hurmaqny
Много се дразня на касиерки, които не ти слагат продуктите в торбичката, а те оставят да се оправяш сам. Like, what is your job anyway?!
its not Eddie
_e7
Кое предпочитате - сирак да е в сиропиталище или да е осиновен от гей двойка? Обосновете се pls.
Snoopy
blacksnoopy
Информацията е новият боклук http://www.capital.bg/2444541/
Еми Окснитси
dandelion
Споделете нещо, което бихте искали другите да знаят за вас (може да е черта на характера, материално притежание, нещо от външността ви)
Snoopy
REE2384_1000_1.jpg blacksnoopy
Айде да идват обувчиците ми от Англия, че нямам търпение да ги пробвам в снега
Peter Nikolow
bgdn
@aviatrix 123 пак почна всеки път да ми иска парола за влизане... а не съм излизал
Нико Митов
Ethernet
Как така в другите страни, хората като видят полиция се чувстват предпазени, само тук, ни избива на страх?
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
интересно е колко повече работя когато знам, че имам други неща за вършене
Еми Окснитси
dandelion
Какво ще подарите на близките си за празниците?
шУс!
notexist
Час и половина ме делят от похарчването на последните ми пари. А довечера ще опаковам подаръци и ще лепя етикети с имена ;д
Еми Окснитси
dandelion
Хайде всички в Косово :)
http://www.roughguides.com/best-places/2015/best-value-destinations/
its not Eddie
unnamed.png _e7
@hurmaqny indeed not bad
Нико Митов
Ethernet
2 компютъра и 2 монитора. Какъв UPS ми трябва?
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
take 2: честит имен ден на всички именици ! @tsonchev @blacksnoopy @Ethernet ( и всички други)
-=*****=-
mitternacht
Какво ви прави секси? Какво харесва другият пол във вас?
Страница: 10 11 12 13 14

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата