hurmaqny
Много се дразня на касиерки, които не ти слагат продуктите в торбичката, а те оставят да се оправяш сам. Like, what is your job anyway?!
_e7
Кое предпочитате - сирак да е в сиропиталище или да е осиновен от гей двойка? Обосновете се pls.
dandelion
Споделете нещо, което бихте искали другите да знаят за вас (може да е черта на характера, материално притежание, нещо от външността ви)
blacksnoopy
Айде да идват обувчиците ми от Англия, че нямам търпение да ги пробвам в снега
Ethernet
Как така в другите страни, хората като видят полиция се чувстват предпазени, само тук, ни избива на страх?
aviatrix
интересно е колко повече работя когато знам, че имам други неща за вършене
dandelion
Какво ще подарите на близките си за празниците?
notexist
Час и половина ме делят от похарчването на последните ми пари. А довечера ще опаковам подаръци и ще лепя етикети с имена ;д
Ethernet
2 компютъра и 2 монитора. Какъв UPS ми трябва?
mitternacht
Какво ви прави секси? Какво харесва другият пол във вас?
Що да са горките и що да ги използват, така може пък да се чувстват полезни и да значи много за тях, а вие страните от тях. Даже вашето е по гадно :о
Jan 05 2015, 21:52@notexist, би ми било странно всеки да ми подрежда нещата
съгласен съм за хората, че е добре така. имаше подобен случай на такива хора в едно странджанско...
Jan 05 2015, 22:08село, където имаше дом за душевно болни жени (май?). Вместо да ги държат затворени, жените си джъткаха из селото и помагаха
Jan 05 2015, 22:09А баща ми е супер педантичен по подреждане на багажи в чанти. Ако ще и Господ да слезе, той ще го отсвири и ще си ги нарежда сам
Jan 05 2015, 22:19Ако бяха сами може би, но те си имаха handlers, които ги командореха. Изглеждаше малко използваческо.
Jan 06 2015, 08:30 през mobi