funkoff
Браво на колегата Банк_off, за пореден ден ми покава, че умее да приготвя и сервира най-доброто еспресо! ...Ако и в залаганията беше така добър,щях да съм богат
nickname778
Рано е, а аз съм в странно добро настроение.... Айде да залагаме след колко време ще ми го развалят.......
stylius
Новини около OpenFest 2008 в Русе - ще има интернет в залата по време на феста. Най-после успяхме да се споразумеем с университета. Напомням: Всички са поканени
eyankulov
новата NFS undercover е най добрата за мен до сега излизала. някфа неуписуема лудница е. айде продължавам да цикля
venom
Добър вечер на всички. Пиша ви от една зала, но май няма за дълго да съм тука, шото чичката ми са дърви че съм бил платил само за игри а съм ползвал и интернет
Rosh_twO
някъде малко съм си срезала палеца..сиг на някое лисче