Търсене на постове: зала

Яна Мицева
YanaMitseva
@voic4e че какво лошо има бе? аз имах един преподавател в унито дето напрактика можеше да ми е баща, обаче хич не бих му отказала... отлежало вино! :)
funkoff
Браво на колегата Банк_off, за пореден ден ми покава, че умее да приготвя и сервира най-доброто еспресо! ...Ако и в залаганията беше така добър,щях да съм богат
Geri
gergancho
Графа, Графа, Графааа...който е бил снощи на концерта му в зала 1 на НДК, ще ме разбере :)
Йордан
Qlamoff
Прибрах се... Сега се залавям да уча, че после съм на урок а довечера ще направил сборен и ще играем 5x5 с някви от IRC... Айде до довечера :)
Георги
nickname778
Рано е, а аз съм в странно добро настроение.... Айде да залагаме след колко време ще ми го развалят.......
Стилиян Стефанов
stylius
Новини около OpenFest 2008 в Русе - ще има интернет в залата по време на феста. Най-после успяхме да се споразумеем с университета. Напомням: Всички са поканени
The Bot
bot23
[ff123] HammerFall & Sabaton - 10 Април 2009, зала Универсиада (via Blog) http://tinyurl.com/57cgns
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
новата NFS undercover е най добрата за мен до сега излизала. някфа неуписуема лудница е. айде продължавам да цикля
Момчил
McFly
Къда отива Витошка ? За къде се е разбързала ? :D
Вангел Стоев
venom
Добър вечер на всички. Пиша ви от една зала, но май няма за дълго да съм тука, шото чичката ми са дърви че съм бил платил само за игри а съм ползвал и интернет
Йордан
Qlamoff
Добро утро :) Ще отида да си взема закуска и се залавям с работа... Ае сутрешен поздрав за всички:
Rosh_twO
някъде малко съм си срезала палеца..сиг на някое лисче
The Bot
bot23
[bgblogs] НДК, Зала 1—Лили Иванова (via Blog) http://tinyurl.com/5ngpxe
Rosh_twO
@miss-impossible хахах..аз нещо напоследък бях откаЗала храната - боледувах
kypidoncheto
@pizzaBoy ам кво съм казала (blush) аз съм толкова добричка :) (angel)
Страница: 62 63 64 65 66

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата