stylius
По-рано днес получихме потвърждение, че залата в Русенския Университет в корпус 2 е запазена на 29-ти за Русенския Open Fest 2008. Всички са поканени.
http://www.openfestruse.org/
LiDSoN
Лек ден на всички.... аз се залавям за учебниците ...
x-man
Толкова беше и преди 11 години, направо смях в залата и УРА за нашето правителство.
Qlamoff
Опф забравих, че имам да правя един дизайн беее :@ Обещах на момчето днес да му покажа някакъв резултат, а за сега съм само на рисунка... След малко се залавям.
NjoYko
Този петък ще го прекарам тихо и спокойно... Изглеждам сървайвър и се залавям за работа...
Rosh_twO
мале ми в новата зала в даскало нма нет нещо..напраоо не зн кво ше праа..ше цъкам карти