Търсене на постове: зала

Стилиян Стефанов
stylius
По-рано днес получихме потвърждение, че залата в Русенския Университет в корпус 2 е запазена на 29-ти за Русенския Open Fest 2008. Всички са поканени.
http://www.openfestruse.org/
---------
NetCutter
@RMPG приемам залагания на тема "Ще ритне ли камбанката Скофилд или ще мине успешно операцията?" :P
Йордан
Qlamoff
пиша ви от кабинета по информатика... залавям се да правя училищния постер :)
Лидия
LiDSoN
Лек ден на всички.... аз се залавям за учебниците ...
Пламен Петков
x-man
Толкова беше и преди 11 години, направо смях в залата и УРА за нашето правителство.
Гергана
Geri
@RMPG :D по забавно ли ти е в някоя зала,пълна с непознати дето те поглеждат съмнително от време на време-от уютния дом? :P
Лидия
1225727136597529.jpg LiDSoN
Ха-ха ...днес ме изненадаха много приятно. Един бивш колега нахълта в залата докато правехме контролно и ми подари уникален букет :D
Йордан
Qlamoff
Опф забравих, че имам да правя един дизайн беее :@ Обещах на момчето днес да му покажа някакъв резултат, а за сега съм само на рисунка... След малко се залавям.
Богомил "Бого" Шопов
bogo
@stylius - да само за голямата зала
Пламен Петков
x-man
@stylius Хахаха Дара, пак се е размазала. Голяма торба е
Snoopy
blacksnoopy
@eagle значи съм бил с дядо коледа в една зала :)
Snoopy
blacksnoopy
@cruzz16 ех, да беше казала девойката. якето, ц ц :P
Дацко Маринов
NjoYko
Този петък ще го прекарам тихо и спокойно... Изглеждам сървайвър и се залавям за работа...
Александър
kamburoff
@NetCutter хах! да се обзалага ме ли ? каса за гол! ще ми дължиш поне 3 каси!
Rosh_twO
мале ми в новата зала в даскало нма нет нещо..напраоо не зн кво ше праа..ше цъкам карти
Страница: 63 64 65 66 67

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата