Krisi83
За всички любители на най сексапилно звучащият инструмент на света(саксофон)-David Sanborn ще ни разкаже няколко свой историй в зала 1 на НДК-29.10 от 20:00ч.
ryna
еее не е честно - U2 weekend по ММ и madonna weekend по VH1 - аз сега да се разчекна ли? казала жабата?
joronedelchev
Hustler, За Мен, Егоист, Списанието на MTel, Флаш, Star!, Хит... Кои ли ще ги последват? Залагам на Easy, Слава и може би, уви, Тема...
venom
Току що си направих омлет по селски, като по-чудо май стана това което трябваше, сега се залавям мисията за унищожаването му