Търсене на постове: зала

Маруш "Луци" Денчев
antubis
Motorola залага на Android за среден клас телефони. Google-изацията започва :)
Йордан
1225264476175248.jpg Qlamoff
Добро утро :) Залавям се да уча, а на Вас оставям племенницата ми да я гледате :)
Леприкон
ZzZaPyr
@A123 Тука съм бе ;D Супер беше, ама те мойте другари се запиха в "Ретрото" аз ходих в Хаус залата :D
Kristian Kirilov
Krisi83
За всички любители на най сексапилно звучащият инструмент на света(саксофон)-David Sanborn ще ни разкаже няколко свой историй в зала 1 на НДК-29.10 от 20:00ч.
ирина
ryna
еее не е честно - U2 weekend по ММ и madonna weekend по VH1 - аз сега да се разчекна ли? казала жабата?
Йоана
ioankata
@nickname778 Е браво сега, аз на @RMPG още "не" не съм казала и вие на @tiufito го дадохте.Ще взема аз да срежа жиците.
Ива
tiufito
@nickname778 амм,аз не видях тя да се е отказала хихих
Георги
nickname778
@ioankata има поне 5 свидетеля че си го казала, така че приемаш ли @RMPG за твой законен съпруг, да го почиташ и обичаш докато спирането на нета не ви раздели ?
Силия Димитрова
silia
@dans Бих се изказала много (не)мило и (не)културно, но ще се правя на добричка...
Лидия
LiDSoN
@RMPG хаха бих казала че трябва да са много пияни за да го направят освен.... ако не им идва от вътре ;) :)
Гергана
Geri
@silia оо супер...даже мн добре бих казала :P
stefcho
stefcho
@Hamaelleon, мерси. а ся майка ми каза, че ше намалят и данъка на колата. май и винетката по-евтина ми излизала. въобще има екстри, тряа да черпя.
Георги Неделчев
joronedelchev
Hustler, За Мен, Егоист, Списанието на MTel, Флаш, Star!, Хит... Кои ли ще ги последват? Залагам на Easy, Слава и може би, уви, Тема...
Вангел Стоев
1224409016616329.jpg venom
Току що си направих омлет по селски, като по-чудо май стана това което трябваше, сега се залавям мисията за унищожаването му
Ruslan Trad
Sham
@A123 в 9 и 30? Доста изморено ще да ти е било :) сега се надявам черният чай да ме вдигне и да не заспя в залата.
Страница: 64 65 66 67 68

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата