notexist
добър вечер от поредната зала.. преди малко гледах 1408 и останах леко разочарована да си призная :/
museau
4 години действа бандата на "Пръча" и чак сега я залавят. А знаят ченгетата,знаяят! Ами кога ще заловят Нереза,Вола,Жребеца и т.н...сволочь всякая?
Qlamoff
Залавям се да уча, че... Оле :/
simsy
Писна ми вече от хора без работа... Една преди малко се опита да ми вдигне скандал за нещо, което съм казала на шега преди няколко месеца... Нямам думи просто..
Qlamoff
pz: Dreben G FT M.W.P-CHERNO I BQLO :]]] Ау надъхах се и утре ще пръскам в залата... Ооо сърце замълчи...
Qlamoff
И какво разбирам аз? Утре щяло да се ходи на pc зала и целия ми отбор се готви за 5x5, а аз не знам??? И сървъра щял да бъде със drax версии на картите :/
axeny
еее в залите вече имало и кирилица е.... за първи път съм в зала
kregma
@cruzz16 оо фрапе става но аз залагам на капучиното:>!
lazyfactory
чат сега ,wtf ,би казала една истинска мечка,сига да реши какво да облече
snow-white
мдам, днес от шума на блъскащите се прозорци в залата...някак си не можах да чуя грам от излеянията на лектора..
Mariyan
Свали се и SP3-то. Залавям се с интеграцията, ще разкарам и гадният IE!