Търсене на постове: зала

Йоана
ioankata
@blacksnoopy еее аз кога съм казала, че съм висока.Аз не крия,че съм 160 см.Това ни най-малко ме претеснява.
шУс!
notexist
добър вечер от поредната зала.. преди малко гледах 1408 и останах леко разочарована да си призная :/
Дарин Дончев
museau
4 години действа бандата на "Пръча" и чак сега я залавят. А знаят ченгетата,знаяят! Ами кога ще заловят Нереза,Вола,Жребеца и т.н...сволочь всякая?
Силия Димитрова
silia
@kregma Ами то беше в коридора :D Беше спрял тока а беше в подземието. Принципно и аз не бих отказала, но ебати, не можеш да разбереш кой те хваща за задника...
Йордан
Qlamoff
Залавям се да уча, че... Оле :/
Роси
bloodymerry
не съм излизала цял ден...мисля че ще се побъркам и двамата ми родители са в отпуска....с какво го заслужих ;( ям препечени филийки с мармалад иска ли някой?
Симона
simsy
Писна ми вече от хора без работа... Една преди малко се опита да ми вдигне скандал за нещо, което съм казала на шега преди няколко месеца... Нямам думи просто..
Йордан
Qlamoff
pz: Dreben G FT M.W.P-CHERNO I BQLO :]]] Ау надъхах се и утре ще пръскам в залата... Ооо сърце замълчи...
Йордан
Qlamoff
И какво разбирам аз? Утре щяло да се ходи на pc зала и целия ми отбор се готви за 5x5, а аз не знам??? И сървъра щял да бъде със drax версии на картите :/
Бахар Мустафа
axeny
еее в залите вече имало и кирилица е.... за първи път съм в зала
шУс!
notexist
@man0l е как ще е вид диета, диетата е лишаване умишлено от някои храни. а аз не бих казала че се лишавам :D а шопкса салата, шишчета, вратни вържоли.. охх.. :Р
Огнян
kregma
@cruzz16 оо фрапе става но аз залагам на капучиното:>!
lazyfactory
чат сега ,wtf ,би казала една истинска мечка,сига да реши какво да облече
snow-white
мдам, днес от шума на блъскащите се прозорци в залата...някак си не можах да чуя грам от излеянията на лектора..
Mariyan
Свали се и SP3-то. Залавям се с интеграцията, ще разкарам и гадният IE!
Страница: 65 66 67 68 69

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата