notexist
Само заради американските моделки си инсталирах Line App. От чисто любопитство. Някой ден ще свърша като котката. (Форевър алоун) ;д
dilana
Базара ми е много по-добър от базара ти :д
Ducky
От толкова време не бях слушала Nirvana, че в момента изтръпвам от кеф заради гласа на Кърт. (:
_e7
Първа част: да кажете любимото си име от противоположния пол. Тези, които се включат в този челиндж, автоматично се съгласяват да се включат и във втора част на
notexist
А гугъл историите ме пращат в Дъблин и на разни други паралелни вселени о.О
blacksnoopy
Май ще си взема една Xperia Z1, че не мога са чакам да ми сменят микрофона на Xperia S
Ducky
И все пак успяхме да поснимаме на базара. Това беше моята сергийка. (:
aviatrix
защо всички фирми (особено в бг) пишат че са "номер едно", "лидер на пазара" и прочие .... WTF?
Ducky
Официалния трейлър на филма за Българ... Есента ще се побъркам от кеф заради тази анимация!
Ducky
На хендмейд базара жената до мен получи инфаркт. За няколко секунди посиня цялата, а няколко минути преди това ми беше дала да ползвам огледалото ѝ и се смееше.
Ducky
Добре бе, как може да вдигна температура през юли месец. Чак ме е срам...
sad teddy is sad
Aug 20 2014, 20:48