Търсене на постове: зара

шУс!
BvfyaQcIEAACgwe.jpg:large notexist
Само заради американските моделки си инсталирах Line App. От чисто любопитство. Някой ден ще свърша като котката. (Форевър алоун) ;д
Еми Окснитси
time out.jpg dandelion
Пък аз искам да работя, но компютъра ми ми казва тайм аут :) :)
-=*****=-
oPTKo4i.gif mitternacht
Ooo, това е най-покъртителното нещо, което съм виждал, от доста време насам! http://i.imgur.com/oPTKo4i.gif
dilana
Базара ми е много по-добър от базара ти :д
Грозното Патенце
Ducky
От толкова време не бях слушала Nirvana, че в момента изтръпвам от кеф заради гласа на Кърт. (:
its not Eddie
_e7
Първа част: да кажете любимото си име от противоположния пол. Тези, които се включат в този челиндж, автоматично се съгласяват да се включат и във втора част на
шУс!
notexist
А гугъл историите ме пращат в Дъблин и на разни други паралелни вселени о.О
Snoopy
xperia-Z1-hero-black-1240x840-3c449514e1daf8b0652a5dc235530ebc.jpg blacksnoopy
Май ще си взема една Xperia Z1, че не мога са чакам да ми сменят микрофона на Xperia S
Denitsa
1345090377197_4150723.png sickornot
i am retarded
шУс!
notexist
Бахти, имам само един приятел в Steam :(
Грозното Патенце
10563465_938745832817731_881165795_n.jpg Ducky
И все пак успяхме да поснимаме на базара. Това беше моята сергийка. (:
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
защо всички фирми (особено в бг) пишат че са "номер едно", "лидер на пазара" и прочие .... WTF?
Грозното Патенце
Ducky
Официалния трейлър на филма за Българ... Есента ще се побъркам от кеф заради тази анимация!
Грозното Патенце
Ducky
На хендмейд базара жената до мен получи инфаркт. За няколко секунди посиня цялата, а няколко минути преди това ми беше дала да ползвам огледалото ѝ и се смееше.
Грозното Патенце
Ducky
Добре бе, как може да вдигна температура през юли месец. Чак ме е срам...
Страница: 9 10 11 12 13

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата