patblansh
ох, гладна съм. Дали е заради бурната мисловна дейност? Днес съм адски доволна от себе си и в профеисонален и в академичен план
Soul4o
абе нещо ми се получава някакво малко разминаване в paypal заради валутата и се дразня
mitternacht
...както и аз... то е.... наистина е прекалено сложно!Това е просто едно откровение, което утре ще ме е яд, че съм написал, но заради нея бих убил!Тя е... ТЯ!
mitternacht
ме уважаваше, харесваше и обичаше по своеобразен начин заради това, което съм и... което мисля и чувствам... толкова е силно!Надали разбирате или ще разберете!
stankoff
Влизам на покер - падам заради късмета на другия.. влизам на дота - падам щото моя отбор не може да играе...
notexist
шшшшш.... тиху. гледах слава. не ме зарадва.