Sham
На 14 януари откриваме филм феста, а после сме на парти заради откриването.Смятам да направим разбиване,феста го заслужава.
rovise
Джеймс Бонд в принудителен отпуск, отложиха снимките заради фалит
http://www.novini.rovise.net/?p=63
notexist
тази песен я хареах заради клипа, но пък и мелодията не изостава.. йее..