Търсене на постове: зара

Иван Савков
sandprince
Разработвам свой тъч скрин телефон, да се надяваме скоро да е на пазара. Очаквам креативни предложения за имена ;)
Свилен Попов
svil4ok
@patblansh ела да вземеш моят за 2-3 седмици :) докато свърши сесията, че заради него не мога да прочета 2 урока на кръст :P
Denitsa
sickornot
@alish о концерт ли е имало... аз съм изпуснала всичко!!!!! да не е нещо заради яворовите дни?
Ruslan Trad
Sham
@rups ще го върна заради теб хах
Божидар
Bozhidar
Някой да е подкарвал PHPCake Bake (console) под Ubuntu ? Бих се зарадвал на съвет ?
totomir
Бунев: Спонтанният протест на железничарите e заради неизплатени заплати | Информационна агенция КРОСС
http://www.cross-bg.net/balgariya/88-novini-i-sabitiya/1095272-bunev-...lati
Мирослав Петров
miro91
@Domsdey не за играта ами заради песен
Мирослав Петров
miro91
@spaceman90 защита на античното, незнаех че е съкращение, и непитам заради warcraft ами заради една песен.
totomir
Бързо се разраства заразата от морбили в Ямбол | Информационна агенция КРОСС
http://www.cross-bg.net/sotzialni-deinosti/52-zdraveopazvane/1095065-...mbol
Ивелин Георгиев
h4ckY
абре @man0l зарад момичетата ли ще се си правиш така, или зарад себе си ;)
totomir
Промени в движението по бул. "Черни връх" заради строителството на метрото | Информационна агенция КРОСС
http://www.cross-bg.net/balgariya/88-novini-i-sabitiya/1095015-promen...roto
Йордан Яламов
Yalamov
@sandprince първо, че не е било нужно да форматираш. Ако имаш антивирусна- нищо няма да заразиш... шашнал си се като първолак...
шУс!
notexist
@patblansh ау, аз пък обожавам.. само заради ботушите си обичам зимата :D
Peter Nikolow
bgdn
Win32.Chydo А ти заразен ли си? http://tr.im/JJAF
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@feronia deam ... а аз так се зарадвах :(
Страница: 103 104 105 106 107

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата