@Millita абе може да е грозен но да има добро сърце... както моя IBM T40... уродлив, ръбат, и вентилатора му скърца. Но заработи ли... та какъв викаш имаше?
@human значи на 2Г има мултитаскинг ишута заради по-малката памет, в 3Г има 2х памет и по-бърз процесор и МТ-то е различно. Мисля си поръчам една 4Г м/у другото
@antubis да - точно за тях говорим; малко съм се отплеснал - играя на iPad в момента; Докато другите се зъбят какъв пад ще пуснат - ем то има такъв на пазара...
Отложиха ни изпита днес заради важната ни професорка. Аз съм болна и отивам на изпит, а тя е толкова ангажирана, че не може да дойде .... Ебати важните хора