ReXTaN
Мразя Фейсбуук, заради скапаните игри, които ме накараха да си добавя +1000 приятели и сега е играчката да се махат ...
mitternacht
И нещо за душата: (нъл тука не могат да ме махнат заради прекалено много постове? :Д:Д:Д)
Ourz
Тъкмо се зарадвах, че стана малко кино маратон напоследък и те спряха ..