Търсене на постове: зара

shimamoto
много се кефя така.. цяла нощ не мога да спя заради жегата, а през деня съм неспособна да върша каквото и да било, защото се чувствам като парцал!
Ally
alish
@notexist заради малкия принц... "нарисувай ми овца" нали се сещаш? гуш.
Peter Nikolow
bgdn
тъ ибъ у mod_deflate конфигурацията. 2 часа мъки заради скапано настроен сървър и сложна flash cms дето нищо не може да направи коректно...
Георги Неделчев
joronedelchev
@blacksnoopy Samsung - сори, но никога. Изработката ми се стори солидна, да - като маковете, от единично парче алуминий. Даже и само заради това ми харесва.
Тео
1281995185692563.jpg dimitroff
Harper's Island - Ако има сериал заради когото да стоя като идиот от 17:00 до 23:00 пред монитора, това ще е той :D
bekyarov
@pixelninja прибави линията от сайта ти в тази статия.. :D нищо лично сайта ме кефи, но заради линията не го посещавам :D
http://pixelninja.eu/2010/05/30/%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B3%D0%BD%D1%83...%83/
semprom
сега е само черен екран.. хм. до колкото разбрах т'ва работи само с едно ядро. може би заради това се бави. 2,6Ghz не му стигат @jimi
шУс!
notexist
@svetoslav туй мама и тати ми го подариха ме изненадаха (h) пък и по принцип може да ме зарадва много повече кактус отколкото билет за франция :о
kypidoncheto
@notexist; заразиха ме :D
В. Сотиров
1281803820773709.jpg sown
"Cloverfield" (Чудовищно) доста ме изплаши на моменти! :D Представям си филмът на 3D!? Как бих се зарадвал Мат Рийвс да направи една втора част! ><
LiliyaDianova
днес го гледах и не ми хареса :/ заради това, че дава надежда, а после нищо. и двамата умират. а онова малкото така ме плаши, егати психопатчето :D @sown
Millita
Millita
@LiliyaDianova да изтърпиш цялата лудница и гадна обстановка заради него ... е и аз сиг щях да съм така ако му бях наистина голям фен :Д въпреки, че пак е кофти
Георги Динков
gogata2427
приеста е лесен,шамана ме кефи заради магиите разбира се ;) @Georgieff
Светослав Стоянов
svetoslav
@Gothika47 оригинален си като турски анцунг adidas на пазара dude. Голяма работа 1 от юзърите ми постнал статия която не съм прегледал ...
http://gothika47.edno23.com/view/post:815853
Georgieff
Кой не би се зарадвал на нещо ново ? @jus7y
Страница: 77 78 79 80 81

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата