@blacksnoopy Samsung - сори, но никога. Изработката ми се стори солидна, да - като маковете, от единично парче алуминий. Даже и само заради това ми харесва.
@LiliyaDianova да изтърпиш цялата лудница и гадна обстановка заради него ... е и аз сиг щях да съм така ако му бях наистина голям фен :Д въпреки, че пак е кофти