simsy
Скука! Най-после седнах да си направя презентацията за изпита утре...
Milady
Започвам да уча за стоковите борси. Дано да си взема изпита утре
FromTheInside
днеска ще се учи, че утре съм на изпит. ах, техжко е.
kypidoncheto
добре ще ми се отрази тази грипна ваканция, нещо ми е много натоварено и като се сетя, че имам още изпитвания ии да.