Търсене на постове: изпит

Snoopy
blacksnoopy
@FromTheInside Мдам, ама е влезнала в сесия и има изпити. Ще и пиша съобщение след няколко часа :)
Съни
FromTheInside
има предмети, при които подготовката за изпит води до депресия. :(
Анатоли
Snik4er
Взет изпит
Симона
simsy
Скука! Най-после седнах да си направя презентацията за изпита утре...
fransk Cognac
viktorkoichew
@hurmaqny любовта м/у мен и еминем е мн по-различна от тази, която изпитвам към теб :D
Съни
FromTheInside
Взех си изпита със 6. Сега да мине и петъка и ще черпя всички с домашно винце :)
Мила Цветкова
Milady
Започвам да уча за стоковите борси. Дано да си взема изпита утре
Съни
FromTheInside
днеска ще се учи, че утре съм на изпит. ах, техжко е.
Съни
FromTheInside
@mitternacht ще си вземеш изпита бре.
Denitsa
sickornot
@Snik4er на мен ми остават 3 изпита... 6 дни до края на сесията - после ще си взема някоя книга, която да има смисъл :)
Анатоли
Snik4er
@sickornot охх на мен ми остават още 3 изпита+ една (засега) поправка
nemesys
@Anellya последния ми изпит се проведе при стайна температура 15 градуса .. и добро утро да
Анелия
Anellya
@FromTheInside Ти си преценяваш. АЗ просто изказвам мнение, което до някъде е изпитано с времето.
nemesys
@Anellya Не знаех, че с това са те наказали :) Аз си пускам сериал да разпусна след изпита днес.
kypidoncheto
добре ще ми се отрази тази грипна ваканция, нещо ми е много натоварено и като се сетя, че имам още изпитвания ии да.
Страница: 35 36 37 38 39

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата