Търсене на постове: изпит

Юлиян
yuliyan
@semprom, изпити, проекти, всичко оставиха за накрая, последната седмица...
Snoopy
blacksnoopy
Тоя изпит да го бяха направили не в 8 ами в 6:30..
Съни
FromTheInside
Ще се побъркам вече, а имам да чета още 1000 за изпита в понеделник :(
Юлиян
yuliyan
6 на изпита по английски, не че ги накъсах на художествената литература!
Симона
simsy
След малко отивам за последния изпит през семестъра :) Стискайте палци :)
bekyarov
Утре изпит по руски език (kill me :( ) Защо не се записах с английски?!?!Мога да реша техния тест въпреки, че от една година не уча английски...
Съни
FromTheInside
остана само 1 изпит..най-гадния, уви
Йордан Яламов
Yalamov
@simsy и аз ще се разбия след изпита в сряда :) Утре да видим оценката от устния... и на 3ти заминавам малко с приятели в Троян :)
Симона
simsy
Утре - преговор; в сряда - последен изпит; в четвъртък - последен мач на Дания от групите + уникален Slatfest :) Добре се очертава ;)
Millita
Millita
@HuKouCu първо ще си доизгледам сериала :Д нощта е пред мен! И честито за изпита!! Явно навън се учи по-сполучливо :Д
Съни
FromTheInside
На изпит.
Съни
FromTheInside
изгледах последния епизод на "Стъклен Дом", сега е време най-сетне да седна да уча за утрешния изпит :D
Йордан Яламов
Yalamov
Пф, леле... утре устен изпит... в сряда писмен... Да видим! :) Стискайте палци, приятели!
WebsBG.NET
1277023961663785.jpg WebsBGNET
Exam / Изпит (2009)
http://www.websbg.net/zabavleniya/filmi/item/324-exam-/-izp...html
Тео
dimitroff
@t0m3kk Бях си я пуснал на телефона, докато си чаках реда на изпита... ЕВАЛАТА, че си я качил (още повече, че я показа, че да я изслушам :D )
http://t0m3kk.edno23.com/view/post:697250
Страница: 47 48 49 50 51

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата