Търсене на постове: изпит

Тео
dimitroff
@semprom Не казват, трябва да мине и писменя изпит, да кажат оценките (темата, която теглих беше за клоезденето в града, а после ме питаха и за дизайна)
Тео
dimitroff
Говорих за уеб дизайн... по време на устен изпит по немски O.o
Тео
dimitroff
Изпитване по: Химия, История (на немски), Бонус: Устен Изпит по немски за DSD Klasse :x
Snoopy
blacksnoopy
Изпит
В. Сотиров
sown
Отивам на изпит. Стискайте палци или там каквото можете да стискате ;)
Съни
FromTheInside
взех 4 изпита остават още 2...(dance)
В. Сотиров
sown
Боли ме глава. А трябва да уча за утрешния пореден изпит. Първо ще ударя едно силно кафе.
Denitsa
sickornot
изпит!
Съни
FromTheInside
Време е да седна да уча за утрешния изпит...Стискайте палци да го взема :D
В. Сотиров
sown
Днес си минах Рисуването и Живописта успешно! ^_^ Остават само 3 изпита.. /най-шибаните/.
Георги Цветанов
t0m3kk
Тази вечер явно няма да се ляга, че после трябва в 5:15 да съм на линия, а след т'фа от 7:30 съм на държавен изпит (практика)... Ще се видя с класа (слънце) :)
В. Сотиров
sown
Пускам си , "Solomon Kane" и заспивам.. утре рано сутринта съм на изпит. :)
Съни
FromTheInside
във вторник ми е първия изпит, а аз още нищо не съм прочела...
Леприкон
ZzZaPyr
@method-x аз не изпитвам никаква нужда да пуша и се радвам че ги спрях, освен че хвърлях пари ми създаваха проблеми с дробчетата ;P
Страница: 48 49 50 51 52

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата