dimitroff
Говорих за уеб дизайн... по време на устен изпит по немски O.o
dimitroff
Изпитване по: Химия, История (на немски), Бонус: Устен Изпит по немски за DSD Klasse :x
FromTheInside
взех 4 изпита остават още 2...(dance)
sown
Боли ме глава. А трябва да уча за утрешния пореден изпит. Първо ще ударя едно силно кафе.
sown
Днес си минах Рисуването и Живописта успешно! ^_^ Остават само 3 изпита.. /най-шибаните/.
FromTheInside
във вторник ми е първия изпит, а аз още нищо не съм прочела...
ZzZaPyr
@method-x аз не изпитвам никаква нужда да пуша и се радвам че ги спрях, освен че хвърлях пари ми създаваха проблеми с дробчетата ;P