Търсене на постове: изпит

Стоян Николов
amigo
@stankoff изпитват но я прикриват :)
Иво Станков
stankoff
Ако покерът наистина е игра, основаваща се на математически вероятности, то защо тогава играчите изобщо изпитват каквато и да било емоция?
____♂
spaceman90
В „Пожарната” пия блага бира. Жалко за изпита :
R3sp3k7
Бързо бързо отлетях до магазина и сега след две изпити 3в1 съм доста по-добре :)
LiliyaDianova
боже, не мога да си проверя резултата от изпита и направо се побърквам!!! кълбо от нерви съм
Yana
Yancheto
за пореден път се убеждавам, че това колко учиш, какво пишеш и каква ти е оценката на изпита нямат връзка по между си. :?
Millita
Millita
@HuKouCu след 15ти ще мога. ако не ти е късно. че ще се зоря и за медицинския, а изпитите им са сега юли ://
Ally
alish
не, не, и leave's eyes? стига де. започвам да изпитвам истерична носталгия към фем метъла. :/
melkor
melkor
@alish В петък в караокето и аз изпитах проблеми с автофокуса. Колкото до ръчния - с моите два обектива хич го няма. :(
Съни
FromTheInside
@aleksoft няма значение мен ми трябва колкото да изкарам изпита утре :D
Съни
FromTheInside
Мисля ако взема изпита с компания да ходим в Rock''n'Roll-а. Отдавна ми се ходи там...
Snoopy
blacksnoopy
@FromTheInside и на мене, а чак другата седмица ще получи пари от едни снимки... В понеделник ли ти е последния изпит, Съни?
Ally
alish
@Millita ...до другата седмица,защото нашите щяли да ме изпитват. иии ндам. :) ама аз съм свикнало да реагирам свестно в последния момент.
Симона
simsy
Довечера - Slatfest a.k.a. SlUtfest :D a.k.a. да се размажем подобаващо по повод края на изпитите :)
Страница: 46 47 48 49 50

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата