stankoff
Ако покерът наистина е игра, основаваща се на математически вероятности, то защо тогава играчите изобщо изпитват каквато и да било емоция?
spaceman90
В „Пожарната” пия блага бира. Жалко за изпита :
LiliyaDianova
боже, не мога да си проверя резултата от изпита и направо се побърквам!!! кълбо от нерви съм
Yancheto
за пореден път се убеждавам, че това колко учиш, какво пишеш и каква ти е оценката на изпита нямат връзка по между си. :?
alish
не, не, и leave's eyes? стига де. започвам да изпитвам истерична носталгия към фем метъла. :/
FromTheInside
Мисля ако взема изпита с компания да ходим в Rock''n'Roll-а. Отдавна ми се ходи там...