Търсене на постове: изпит

Иван Савков
sandprince
@Method-X да..за кеото се накефих че се обади, ама същия ден бях до 8 на лекции, а на другия ден имах изпит..как? аз не уча кат вас кога ми скимне..
В. Сотиров
sown
Студентски живот, ах сладък живот, захвърлен и вечно отнесен! С изпити тежки, с нощи горещи живеем си всеки семестър! :)
Иван Савков
sandprince
Ех, какъв кеф изпитвам когато трия коментари от блога си дет не ме кефят...е ся един пуснал някъв злобен коментар и аз го блокнах. Колко нерви си спестявам така
melkor
melkor
И как Facebook се превърна в начин за преписване по време на изпит... :D
melkor
melkor
@Millita Ех тези изпити. :) И жената и тя утре изпити. :D :P
Крис
Kpb4MoHaBT
Две, три бири и на изпит сутринта...
Леприкон
ZzZaPyr
@method-x в китен съм бе любов :) Не че няма wi-fi-та, ама не микроблогвам ;) Сега минах през Плевен, че имам изпитче утре ;)
Denitsa
sickornot
изпит утре :S
Съни
FromTheInside
Милото ми днес е на изпит, стискайте палци да се справи и да изкара добър резултат... :)
Snoopy
blacksnoopy
@Millita Как мина изпитът?
Съни
FromTheInside
@Millita 2 неща: 1-во много яка снимка в буркана :D 2-ро изпита ще го вземеш не се притеснявай :)
Millita
Millita
тъжно ми е. а като осъзная, че утре съм на изпит ще откача.
Георги Банков
federer11
@sown, след тежка нощ изпит се взима лесно! :)
В. Сотиров
sown
Добро утро! Мина поредната тежка нощ, а от 10 ч. съм на изпит . Фък!
Страница: 45 46 47 48 49

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата