sandprince
@Method-X да..за кеото се накефих че се обади, ама същия ден бях до 8 на лекции, а на другия ден имах изпит..как? аз не уча кат вас кога ми скимне..
sandprince
Ех, какъв кеф изпитвам когато трия коментари от блога си дет не ме кефят...е ся един пуснал някъв злобен коментар и аз го блокнах. Колко нерви си спестявам така
Kpb4MoHaBT
Две, три бири и на изпит сутринта...
Millita
тъжно ми е. а като осъзная, че утре съм на изпит ще откача.
sown
Добро утро! Мина поредната тежка нощ, а от 10 ч. съм на изпит . Фък!