sandprince
Кой пъклен мозък сложи изпита ми утре в 8 часа...за да ида трябва да стана в 6
tedo92
Музика + тонове граматика и лексика по английски. Изпит идва, трябва да се вземе все пак (:
Anellya
вдигам си задника и се занасям вкъщи да пиша. И ме подтикват към алкохолизъм, а имам още изпити и няма как да пия... Оххх, тегаво е!
sandprince
велико - 3 месеца се лангазовах, ся трябва да уча 14 теми до четвъртък...за изпита по дизайн.