Търсене на постове: изпит

Симона
simsy
Изпитът мина добре :) Барбекюто и пикникът след това още по-добре :D
Тео
dimitroff
@gogata2427 Голяма система, голямо нещо... простотия до шия. (Вече 3 години подред имам изпити, уча в ЕГ и трябва да защитавам нива :x)
Георги Динков
gogata2427
Понеже аз съм 8ми,си кандидатствам с дипломата и предмедите,които ми трябват,а 7ми с дипломата+изпитите. @dimitroff
Тео
dimitroff
@gogata2427 Тия дипломи след 7ми клас, как ги формираха - оценките от годината ли ? Или вече + изпитите
Иван Савков
sandprince
@bgdn ам и аз имам изпит утре ама не съм се трогнал да уча.
Peter Nikolow
bgdn
@sandprince не е тихо ама юзерите утре имат изпити и само дърти перверзници сме останали онлайн...
Иван Савков
sandprince
Кой пъклен мозък сложи изпита ми утре в 8 часа...за да ида трябва да стана в 6
Симона
simsy
Отивам на изпит :)
Теодор Георгиев
tedo92
Музика + тонове граматика и лексика по английски. Изпит идва, трябва да се вземе все пак (:
bekyarov
@miro91 не утре имам изпит по руски...
Георги Динков
gogata2427
Днес физичката взе,че ме изпита..Каза ми "Браво",по на татко критерийте пак е по-добре от нищо!.. :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@sown сесията ще е на принцип... полят изпит - взет изпит :D:D
Анелия
Anellya
вдигам си задника и се занасям вкъщи да пиша. И ме подтикват към алкохолизъм, а имам още изпити и няма как да пия... Оххх, тегаво е!
Иван Савков
sandprince
@Soul4o @mind съжалявам, улях се да търся темите за изпита в петък и съвсем забравих :(
Иван Савков
sandprince
велико - 3 месеца се лангазовах, ся трябва да уча 14 теми до четвъртък...за изпита по дизайн.
Страница: 50 51 52 53 54

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата