Търсене на постове: изпит

В. Сотиров
sown
facebook: Късмета на студента - Ще си вземеш изпита ^^
Denitsa
sickornot
@Kpb4MoHaBT и все пак сега ми е малко криво.... на теб кога ти е изпитът?
Йордан Яламов
Yalamov
Офф! Супер тъпа история... наближават и изпитите.......... ;/
Симона
simsy
Принтирам изпита и отивам да го предам :) А после в ботаническата градина на по бира с колегите :)
BE PREPARED!
coolpuppy
Сега ще си метна едно кафенце, после закусчица и отивам на даскало. Днес имам 2 изпита по СБУТ и Химия, после на бачкане..
Анелия
Anellya
защото е 612 стр., а аз имам точно 5 дни да се подготвя за този изпит. Замисляйки се висшето образование е пълна пародия.
Анелия
Anellya
Добро утро свят! Аз най-накрая станах и сядам да уча, че следобяд съм на работа, а изпитите наближават.
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Утре заминавам да полея няколко празника, а преди това съм на изпит, а нищо не знам и май няма да си лягам. Забавно ще да е :) Хихихи к'ва съм кретенка :)
Анелия
Anellya
Прибрах се от работа и сядам да чета за изпита. Ще бъде тееежка вечер. Лека вечер на всички!!!
Анелия
Anellya
Умът ми не побира защо компютъра ми си прави каквото си иска! Мисля, че ще ме побърка и ще взема да си легна, че ми се спи, утре съм на работа, и после изпити.
LiliyaDianova
@aleksoft втория ти изпит ще бъде по руски?? човече, ти си самоубиец! :D
Иван Савков
sandprince
@semprom мен баш седмицата кога е експото ми са изпитите и ако се падне на датата кога е в пловдив..ще се прецакам.
Анелия
Anellya
и обръщаме къщата с главата надолу. Да, май се очертава хубава вечер, а изпитите... хм и тях ще ги оправя.
Алекс
alex95
@LiliyaDianova Не съм доизмислил още :) На 23-и сутринта имам изпит по англииски, но концерта е вечерта. А ми се ходи заради MetallicA и Rammstein :P
Симона
simsy
Написах изпита!!! Време за партииииии! :D И то заслужено! А от утре - преговор за другите изпити.
Страница: 51 52 53 54 55

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата