sown
facebook: Късмета на студента - Ще си вземеш изпита ^^
Yalamov
Офф! Супер тъпа история... наближават и изпитите.......... ;/
coolpuppy
Сега ще си метна едно кафенце, после закусчица и отивам на даскало. Днес имам 2 изпита по СБУТ и Химия, после на бачкане..
Anellya
защото е 612 стр., а аз имам точно 5 дни да се подготвя за този изпит. Замисляйки се висшето образование е пълна пародия.
Anellya
Добро утро свят! Аз най-накрая станах и сядам да уча, че следобяд съм на работа, а изпитите наближават.
Anellya
Прибрах се от работа и сядам да чета за изпита. Ще бъде тееежка вечер. Лека вечер на всички!!!
Anellya
Умът ми не побира защо компютъра ми си прави каквото си иска! Мисля, че ще ме побърка и ще взема да си легна, че ми се спи, утре съм на работа, и после изпити.
Anellya
и обръщаме къщата с главата надолу. Да, май се очертава хубава вечер, а изпитите... хм и тях ще ги оправя.