Търсене на постове: изпит

Анелия
Anellya
Даааа, малко почивка, която трябва да уплатнявам с четене за изпити.
Симона
simsy
Трябва да допиша изпита, а най-малко с това ми се занимава...
Иван Савков
sandprince
@alex95 амм...не ми харесва. @Rx-Ende не се обиждай, но някак си пенсионерски изглежда..това изпитвам като го гледам..
Георги Динков
gogata2427
При мен също се бяха наддигнали няк'ви дет' са 2-3 пъти по-слаби от мен,кат' ги строих някои изпитват уважение,други се правят на сърдити.. @Miraculous
D3aths
Ох... отървах се от изпитване... (sun)
Анелия
Anellya
Разболявам се!!! Не е хубаво така. И идват изпити и пак ме избива на пиянство. Ще взема да стана алкохолик в скоро време. Това висше ме провали!!!!!!
Иван Савков
sandprince
@sown btw, снощи тва hostel 2 много ме вдъхнови. не знам защо ама изпитвах голям кеф като гледах как се трепеха :D
Симона
simsy
Резервирали са ми учебника от библиотеката... Сега трябва да го върна и оставам без него за целия период преди изпита. Яко! (ще го сканирам тези дни)
Ally
alish
@notexist а мрън де. кога ще идваш? иначе аз съм тук. сега свършиха и изпитите и съм по-тук.
Николай Чапкънски
chapkansky
@t0m3kk а ве кога ша ходим на бараките за некви даржавни изпити
Георги Динков
gogata2427
Просто си сравнявахме между 3 вида сачми,2 от тях са испански,1 са турски.Испанските устояха на изпитанието,турските се сгънаха.. :D @axeny
emoss
emoss
@hurmaqny мм доста пъти съм го изпитвал :) но точно не мисля, че не е добре ;)
Симона
simsy
На консултация съм за изпита по Организационна комуникация.
Георги Банков
federer11
@gogata2427, аз съм в 7 клас и днес ме изпитаха. 50 метра ги тичам за 6,6 секунди а скок на дължина 2,30 метра
Георги Динков
gogata2427
Днес ни изпитаха на 50 метра и на скок дължина,малко разочарован,но какво искам..Аз това не го практикувам.. :D 8,5сек. за бягането и 190 и нещо см. за скока..
Страница: 52 53 54 55 56

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата