Anellya
Даааа, малко почивка, която трябва да уплатнявам с четене за изпити.
simsy
Трябва да допиша изпита, а най-малко с това ми се занимава...
D3aths
Ох... отървах се от изпитване... (sun)
Anellya
Разболявам се!!! Не е хубаво така. И идват изпити и пак ме избива на пиянство. Ще взема да стана алкохолик в скоро време. Това висше ме провали!!!!!!
simsy
Резервирали са ми учебника от библиотеката... Сега трябва да го върна и оставам без него за целия период преди изпита. Яко! (ще го сканирам тези дни)
simsy
На консултация съм за изпита по Организационна комуникация.