coolpuppy
А пък днес ме изненадаха с 2 изпита /по ПЕС и КМ/ пххх.. направо съм страшно гладна от този факт.. отивам да ям и ще пусна още нещу ^^
specter
след малко съм на последния ми приравнителен изпит по немски
Semra
имам усещането че напоследък живея за да уча ..... аман ! как може да имам 10 изпита ???
gogata2427
Пууу,утре контролно по Английски и изпитвания по Физика,подготовка за изпитване по ФВС..
semprom
След малко на лаболатория .. ще изпитват :/