Търсене на постове: изпит

Мирослав Петров
miro91
@rups аз и този дето ни изпитва все (взимаме най-много участия) ама все тя на пита не по наше желание, и един дето в половината часове не е влизал има и той 5
rups
@miro91 Ми трябвало е да искаш да те изпита за повишаване на успеха поне
Мирослав Петров
miro91
@rups Защото целия срок само мен и още едно момче изпитва не ни пише оценки, на няколко седмици тогава пише
Костадин Костов
hippers
Уча за изпита по микроикономика. Мъка...
Божидар
Bozhidar
утре имам изпит, още не съм почвал да чета. Дали ще го взема?
Свилен Попов
svil4ok
@notexist ако взема изпитите ще почерпя :-) ама настоявам и картофи да има ! :]
Yana
Yancheto
как да седна да чета за изпит....
Иван Савков
sandprince
Взема си лягам, че утре изпит, после борба с lightbox jquery плъгина, който така и не ще да тръгне все още.
Велислав
_vin_
Ок, освободих 7 от 12 изпита....5 more! :)
Леприкон
ZzZaPyr
Искам да скоча от 10к метра без парашут. Не ме разбирайте погрешно, не обмислям самоубийство. Искам да изпитам тръпката в последните мигове преди да се размажа.
В. Сотиров
sown
Взех си изпита по Графичен дизайн и съм супер,мега ултра хепи ! ^^ Остана само Комбинаториката :| А точно тя ще е най-голямото премеждие...
Snoopy
blacksnoopy
Научих малко за изпита утре. Доволен съм от себе си :)
invisible101
и още един изпит мина, още един и здравей свободаааа :)
Николай Цончев
720N43V
имам 2ка на изпита по право :D
Иван Савков
sandprince
@rups ъ..ОК :D Е добре, тогава, ще им тегля след като ми заверат изпита :D
Страница: 60 61 62 63 64

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата