dandelion
Нощта беше продуктивна. Остана ми само частта по бизнес икономика. Да се надяваме за 4 часа и тя ще е готова и ще замина спокойна за изпита. Стискайте палци!
dandelion
Хъх и на български не му се вика орален изпит, а устен...
http://dandelion.edno23.com/view/post:403865
dandelion
Приятелите ми слагат ли слагат снимки във фейсбук, а аз .. седя вкъши, гледам дъжда през прозореца и уча за изпити.
venom
Хората се делят на алкохолици и пияници. Първите изпитват угризения от това, което вторите правят с гордост!