inayuukicross
Абе, някой ше ходи ли на изпита по английски на 31ви октомври в София?
gogata2427
Хо-Хо,На изпита по ФВС.. 600 метра.. Хуу тръгнах,два пъти се спънах по треволяците,два пъти почваше да ми пада панталона,левия крак ме заболя..
tedo92
Ъх, изпит по Системи за управление на бази данни. Отвратително скучна е теорията, която трябва да науча...
tedo92
Вкъщи. Имах изпит по Програмиране и съм направил тъпа грешка - написал съм дефинирането на структура теоретично, но в практ. задача не съм го използвал xD
Snooby
Взех си изпита!!! (party) ^^ От другата седмица почвам кормуване.
t0m3kk
Изпитвам няк'фо нечовешко желание да се съберем с дружината и да се напием като казаци... Не знам що така ама така ми се препи изведнъж, че си е*ало мамата...
patblansh
след 3 задължителни дисциплини, 2 семинара, 1 практикум и 2 основи на комп. науки, изпит по анализ2 и държавен изпит завършвам ФМИ!